poniedziałek, 14 czerwca 2021

Las dookoła nas.

 Hejka, dzisiaj zapraszam Cię na kolejny spacer do głębi lasu. Porozmawiamy nie tylko o jagodach, grzybach ale i o spacerach po lesie. Dowiesz się jak można spędzać czas w lesie, co robić... Co mu robimy... Jak ty płynie czas??? A no płynie. I już teraz zapraszam Cię na ten spacer.

Spacer


A jeśli masz być może jakieś wyzwanie... Właśnie z tym czasem... Wiesz co mi pomogło??! Właśnie planowanie, planowanie właśnie... To takie niby proste a dla wielu okazuje się trudne... Nie, to jest proste. Umieć zarządzić swoim czasem. Mamy go wszyscy przecież tyle samo. - 24h. A dzięki planowaniu właśnie możemy tego czasu sobie dać w prezencie i wykorzystać np na przyjemności, na hobby, na zakupy... Coś niesamowitego... Dlatego chcę się z Tobą tym podzielić. Te narzędzia do pobrania  masz poniżej. Skorzystaj z tego. Polecam z całego serducha.

🎁

 planery do planowania czasu.  ;-)

Do usłyszenia wkrótce na dłuższym spacerze po naszym skromnym ogrodzie. Pozdrawiam i ściskam Agata...

PS. Bez planowania nie byłoby tego co dzisiaj mnie otacza. Właśnie tego ogrodu, tego miejsca, tych kwiatów, mojego raju. Właśnie tego raju. I jak zawsze, tradycyjnie. Proszę częstuj się... Skromny ale własny alatorcik n a kolejne urodziny... Lata lecą, rok za rokiem, coraz starsza ale czuję się wciąż na 18. Hihi. Do usłyszenia. Pa10 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Pycha, mimo że odrobinę kwaśne bo to kamczacka to smaczna. Dzięki za odwiedzinki. Pozdrawiam.

   Usuń
 2. Jaki tam skromny, jest przepiękny. :))) Wygląda bajkowo.<3 Lubie spacerować i te spacery blogowe też lubię. Piękne zdjęcia, bardzo dużo w nich radości. Pozdrawiam cieplutko. :)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się że Ci się podoba w moich skromnych progach. Dziękuję. I zapraszam na kolejne spacery. Obiecuje dłuższy wkrótce. Pozdrawiam. Pa.

   Usuń
 3. Przyłapałaś biedronki, no proszę:)))
  Różany torcik - śliczny i na pewno smakowity. Wszystkiego najlepszego! W ogrodzie jak zawsze u Ciebie pięknie i kolorowo. Miłego weekendu Agatko.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak przyłapałam biedronki, tak niechcący... Nigdy tego nie widziałam... No miłość kwitnie dookoła... Dzikeuje Ewuś za życzenia. I wzajemnie. Udanego weekendu. Pozdrawiam.

   Usuń
 4. Dziękuję za ten wspaniały spacer! Rewelacyjnie uchwyciłaś przyrodę okiem obiektywu!
  Jeśli chodzi o czas, no cóż często przecieka między palcami, wiec planowanie jest dobre, tylko nie zawsze skuteczne 🤔
  Pozdrawiam Alina

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się że spacer się podobał... A co do planowania planowanie jest ważne, nie wystarczy też zaplanować ale też wywiązać się z tego co sobie właśnie zaplanowaliśmy. Nie ma że boli, bo wtedy tylko sibi etak naprawdę oszukujemy i powinniśmy mieć do siebie pretensje, a nie do świata. Prawda? Pozdrawiam

   Usuń
 5. Torcik wygląda bardzo smakowicie. A takie spacery po lesie pozwalają naprawdę odpocząć. Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń