Witajcie,jak zauważyliście mamy nową nazwę bloga....jak Wam się podoba ???
dostęp www zostaje taki sam żebyście mnie jeszcze kojarzyli ;-)że to ta z lasu ;-P
dzisiaj krótki spacerek po sadzie,wszak jeszcze niektóre drzewka śpią ale inne pokazały nam że żyją i już niewiele dzieli je od kwitnienia .Nie mogę się doczekać tej bieli ;-)
opisy pod zdjęciami ;-)
 |
| świdośliwa |
 |
| czereśnie |
 |
| maliny |
 |
| jagody kamczackie |
 |
| wyczekiwane pączki pigwowca |
 |
| agrest |
 |
| pigwa |
 |
| rokitnik |
 |
| morela |
 |
| dziki bez |
 |
| nad stawem wierzba płacząca |
 |
| w sadzie rządziły się krety.powiem Wam że to coś działa |
i chcecie krótki spacer po naszych włościach ,,pochwalić się muszę moim tulipanem ,no pierwszy raz takiego widzę ;-P
 |
| pomyłki nawet w sklepach ogrodniczych się zdarzają ;-O |
 |
| niestety większość tulipanów poszło w liście...przyjdzie wykopać cebulki |
 |
| w wielu zakątkach jest nadzieja ,,pączki są . |
 |
| zaczęły wyskakiwać lilie te starsze stażem |
wiele krzewów szykuje się do kwitnienia
np.tamaryszki,,my mamy dwa,,złotlin i tawuły których już mam cztery ;-) jedna wygrana w konkursie ;-) u państwa Mareckich ,,którzy prowadzą szkółkę drzew, krzewów ozdobnych,bylin ,czego dusza zapragnie w Rychliku...fachowa porada a roślinki czego chcieć więcej -pierwsza klasa.Tam nawet ten najbardziej wymagający znajdzie coś dla siebie między innymi to ja hihi ;-)
 |
| w między czasie zajadamy szczypiorek |
i czekamy aż wiosna w końcu pęknie ;-)))
trzymajcie się ciepło i do następnego spaceru ;-) albo i dwóch ;-)))))))))))))))))))))