środa, 18 lipca 2018

Lipiec

Hejka .
no wiecie co ?/? wymyśleć  tytuł,wpisu to mnie przeraża...chciałby człowiek tak o wszystkim ale przez te głupie w i s które często mi szwankuje ja zapominam hihi.
Mój blog jest odrobinę tajemniczy ,no bo niestety o wszystkim tu piać nie będę a co niektórych rzeczy nie warto ruszać...bo burze rozpętam.
No i znowu zapomniałam.Niestety dzieci zabierają tę cudowną umiejętność,teraz powiadomienia w tel,karteczki w portfelu, na magnesie na lodówce...wszędzie
 a i tak zapomnę kupić żarówki ;-)

Ha kochani za to mam teraz cztery oka,oczy nie wiem czy dobrze napisałam,wszak do szkoły chodziłam ale dawno,a może niedawno,bo już po 30-tce !
Widzę lepiej,ba pięknie widzę,daleko i blisko.Teraz to ja widzę jaki mam kolorowo na ogrodzie..Nie wierzyłam...

a jest tak ..
jest liliowo,zaczynają kwitnąć lilie drzewiaste ,to te pachnące tak intensywnie że głowa mała ,jedną mam trąbkową ,i kilka azjatyckich ,które też zasługują na miano tej najpiękniejszej.trochę słodkości


w tym roku kilka mojego wzrostu czyli ok.160cm.to naprawde drzewka.


reszta czeka ,już kilka dni pada i zaczynają otwierać pąki.o nich w kolejnych postach

i lecimy dalej ;-)
tak na marginesie 13 lat nam stuknęło ,troche to już latek.Był lodowy torcik, szybki obiadek ,frytki i mała wycieczka do ulubionego miejsca ;-)

16 lipiec ;-)

perowskia
gdy my wrocili ze szkółki lunęło jak z cebra i tak pada pada do dziś ;-) deszcz służy nie tylko kwiatkom,warzywkom ale i chwastom hihi

już niedługo

zbite dezczem

nawet romansują
kolejne mniam mniamusne

nowiutkie słoneczniki takie ot ajsy miały być

w końcu czerwienieją


tu nici z dżampoliny,deszcz utrudnia ale są tez inne atrakcje,karmienie kaczek i króliczka to dla Neli nowe doświadczenie,frajda i nawet może nie wie że obowiązek.

widział kto czarne porcelanki,co mi do łba szceliło ??? niby ładne ale czerń,nie nie

foliaczek i zarośla hihi,wróci słoneczko wrócą chęci na porządki i pielenie...jak na razie czatujemy w domku i pichcimy ;-)

ooo tak...

nasza rodzinka hihi
ps.kochani pochwale sie,to moje z nasion ;-) hura
i co tu więcej
chwalić się mam że wpis robie ze trzy dni będzie hihi,to dopiero pech-internet dokładnie.trzeba to załatwić.aaa załatwiłam w końcu drogi ,zobaczymy co zrobią,jak zrobią i na jak długo he.ciekawe.

Lecę bo już noc ,wszyscy chrapią,ja też chętnie pochrapie.
Trzymajcie się i do usłyszenia.
Zapraszam ponownie ;-) ;-)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz